Sanok Ski Team

narciarstwo biegowe i inne hobby sportowe

Dzięki, że jesteś na naszej stronie.
Zostań naszym sympatykiem lub zawodnikiem :)

krosno_11-11-20180211 listopada 2018 r. w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości w Krośnie odbył się XXII Bieg Niepodległości i Marsz Nordic Walking ulicami miasta. Tegoroczne wydarzenie sportowe zgromadziło na starcie ponad 600 biegaczy i ponad 100 zawodników Marszu NW. Biegacze mieli do pokonania 7- kilometrową trasę, którą najszybciej pokonał Ukrainiec Iveruk Mykhaylo z czasem 0:21:31, a wśród kobiet tryumfowała Ukrainka Oksana Raita z czasem 00:24:17. W Biegu wystartował Jan Grządziel z Poraża i zajął 76 lokatę z czasem 00:27:43. W 5-cio kilometrowym Marszu Nordic Walking najszybszy był Radosław Niepokój, wśród kobiet Małgorzata Oleksyk. W Marszu NW wzięli udział zawodnicy z ZKN “Sokół” Zagórz (Adam Pocałuń, Kazimierz Grządziel, Tomasz Czech i Mariusz Biega) oraz Panie z Relaks Zagórz. Najlepszy wynik uzyskał Kazimierz Grządziel, który w kat. M50 zajął 3 miejsce. Wszyscy startujący wspólnie świętowali 100- lecie odzyskania Niepodległości.

Fotorelacja: Tutaj

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.