narciarstwo biegowe i inne hobby sportowe

Dzięki, że jesteś na naszej stronie.
Zostań naszym sympatykiem lub zawodnikiem :)

Bieszczadzki Bieg Lotników 2019

lotnicy_2019_18W wiosennych klimatach 17 lutego 2019 r. na trasach biegowych na górze Żuków w Ustjanowej k. Ustrzyk Dolnych po raz 32 rozegrano Bieszczadzki Bieg Lotników. Na starcie poszczególnych biegów na dystansie 5, 10 i 20 km stanęło blisko 150 miłośników narciarstwa biegowego. Trasa biegu pomimo wiosennego ocieplenia pogodowego została dobrze zabezpieczona i przygotowana. W biegu głównym na dystansie 20 km pośród amatorów wystartowali zawodnicy z reprezentacji Polski w biegach narciarskich: Jan Antolec, który zajął pierwsze miejsce z czasem 0:57:27 oraz jako drugi na mecie Paweł Klisz z czasem 0:57:30. Trzecie miejsce na podium przypadło dla Bogusława Gracz z rezultatem 0:59:30. Wśród 60 zawodników, którzy pokonali najdłuższy dystans znaleźli się także zawodnicy z ZKN “Sokół” Zagórz: Kazimierz Grządziel, który zajął 37 lokatę w OPEN z czasem 1:27:08 oraz Tomasz Czech, który był 44 na mecie z czasem 1:31:58

Wyniki:Bieg Lotników 2019 – 20km