Sanok Ski Team

narciarstwo biegowe i inne hobby sportowe

Dzięki, że jesteś na naszej stronie.
Zostań naszym sympatykiem lub zawodnikiem :)

W niedzielny poranek 8 lutego 2015 r. po szybkim odpoczynku i regeneracji sił po sobotnim Biegu Podhalańskim niestrudzona drużyna Sanok Ski Team (Adam Pocałuń, Piotr Pisula, Tomasz Czech i Kazimierz Grządziel) udała się na XXVIII Bieg Lotników do Ustjanowej. Warunki były w pełni zimowe z padającym nieustannie śniegiem. Przed biegiem odsłonięto pamiątkową tablicę upamiętniającą niespodziewanie zmarłego w grudniu ubiegłego roku Stanisława Nahajowskiego, prezesa Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego i komandora Biegu Lotników. Zawody rozegrano na trzech dystansach: Bieg Gwiazd – 3 km, Bieg kobiet – 7,5 km oraz Bieg mężczyzn – 15 km. Marcela Marcisz oraz Ukrainiec Dmytro Kazachok wygrali 28. edycję Biegu Lotników na trasach biegowych im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej.

Nasza ekipa zaznaczyła swoją obecność na Biegu zdobywając miejsca na podium zawodów. W biegu Gwiazd Piotr Pisula zajął 3. miejsce. W Biegu głównym Adam Pocałuń zajął 3 miejsce w Grupie M06, a Tomasz Czech wywalczył 3 miejsce w Grupie M02.  Niestety podium zabrakło dla Kazimierza Grządziel, ale był on w pełni zadowolony z samego faktu ukończenia biegu. Jak widać był to udany weekend dla biegaczy naszego klubu :)