Sanok Ski Team

narciarstwo biegowe i inne hobby sportowe

Dzięki, że jesteś na naszej stronie.
Zostań naszym sympatykiem lub zawodnikiem :)

Długi weekend majowy obfitował w wiele imprez sportowych. Na zakończenie tego czasu odpoczynku i świętowania obchodów uchwalenia Konstytucji 3 maja w Krośnie rozegrano zawody biegowe i nordic walking. Na stracie Biegu Konstytucji na 7 km stanęło 292 biegaczy. W zawodach Nordic Walking na 5 km wystartowało 108 zawodników. “Czarnym Koniem” naszego klubu Sanok Ski Team w tej rywalizacji okazał się Kazimierz Grządziel, który po fenomenalnym pościgu za czołówką wywalczył 2 miejsce w kat. M50, a to dopiero drugi start w sezonie i już drugie podium :) Aż strach pomyśleć co będzie dalej :) W tej samej kategorii wiekowej Piotr Pisula zajął 6 pozycję Na dobrym 5 miejscu w M60+ uplasował się prezes Adam Pocałuń, pokonując o wiele młodszych od siebie zawodników. W zawodach startował także Tomasz Czech, który w silnej obsadzie swej kategorii M30 zajął 4 miejsce. Po raz kolejny zawodnicy Sanok Ski Team powrócili z trofeum z zawodów nordic walking :) Gratulujemy i czekamy na więcej :)

Wyniki: Krosno Nordic Walking  - 3 maja 2016

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.