narciarstwo biegowe i inne hobby sportowe

Dzięki, że jesteś na naszej stronie.
Zostań naszym sympatykiem lub zawodnikiem :)

V Otwarte Mistrzostwa Zagórza w Biegach Narciarskich

58a892dfdfb92W sobotnie przedpołudnie 18 lutego 2017 r.  rozegrano V Otwarte Mistrzostwa Zagórza w Biegach Narciarskich “Memoriał Jerzego Batrucha”. Zawody – ze względu na trudne warunki atmosferyczne – odbyły się na rezerwowej trasie przy lotnisku szybowcowym w Bezmiechowej Górnej. Na starcie zjawiło się 24 pasjonatów biegówek. Trasę długości 7 km najszybciej pokonał Bryk Andrzej z Cisnej w czasie 0:30:08. W grupie do 40 lat Tomas Czech zajął 2 miejsce z wynikiem 0:34:52. W kategorii 41-60 na 6 miejscu uplasował się Piotr Pisula z czasem 0:36:51, a 10 lokata przypadła dla Mirosława Prodziewicz z wynikiem 0:47:15. Natomiast Bożen Prodziewicz wśród kobiet w przedziale wiekowym 41-60 wywalczyła 1 miejsce z czasem 0:48:34.  W najstarszej grupie uczestników 61+ na zaszczytnym drugim stopniu podium stanął Adam Pocałuń z wynikiem 0:39.30.