narciarstwo biegowe i inne hobby sportowe

Dzięki, że jesteś na naszej stronie.
Zostań naszym sympatykiem lub zawodnikiem :)

Puchar Gminy Korczyna- Memoriał Marka Marcisza Jr.

_mg_125319 lutego br. na nowych trasach w Czarnorzekach odbyły się zawody w biegach narciarskich o Puchar Wójta Gminy Korczyna – Memoriał Marka Marcisza Jr. (historia Marka Marcisza Juniora – czytaj tutaj). W memoriale wystartowało w sumie 203 zawodników w 15 kategoriach wiekowych. Na koronnym dystansie 5 km rywalizowała kategoria OPEN. Wygrał Dawid Bril KS AZS AWF Katowice, drugi był Robert Gleń MUKS Podkarpacie Jedlicze. Trzecie miejsce wywalczył Damian Ciborowski KS SPEED Jasło. W biegu kobiet najszybsza była Marcela Marcisz przed swoją siostrą Izą Marcisz (SS Prządki SKI) i Zuzanną Konik MKS Halicz. Bieg na dystansie 1,5 km w kategorii „50+” wygrał Jacek Habrat z Krosna, drugie miejsce zajął Piotr Paryś KS SPEED Jasło, a trzeci był Marian Furtyna z Krosna. Wśród kobiet wygrała Barbara Marcisz. Nasz klub reprezentował Kazimierz Grządziel, który ukończył bieg na 7 pozycji w kategorii „50+”